EnglishSlovenskyČesky

KORONAVIRUS - aktuální obchodní a provozní podmínky platné ve všech prodejních střediscích

Vážení zákazníci, 

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v České republice si Vás dovolujeme informovat o aktuálních obchodních a provozních podmínkách, platných ve všech prodejních střediscích Elektrodesign (dále EDV) v ČR. Tyto podmínky vstupují v platnost 16.3. 2020 a budou platit do odvolání: 

 1. Omezující opatření vlády se nevztahují na velkoobchodní prodej. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení.
 2. Objednávky na výrobky EDV a výrobky členů S&P Ventilation Group přijímáme bez omezení, jednotlivé termíny dodávek sděluje Obchodní útvar EDV.
 3. Omezen je maloobchodní prodej, přednostně prosím využijte zásilkového prodeje nebo internetového obchodu www.elektrodesign.cz
 4. Výroba v závodech ELEKTRODESIGN ventilátory a společnostech skupiny S&P Ventilation Group probíhá v současnosti bez omezení.
 5. Výdej výrobků a zboží v našich prodejních střediscích zůstává v současnosti neomezen. Platí však nová provozní pravidla:  
  • Prodejní střediska fungují jako výdejní místa, naše areály nejsou volně přístupné, mají však určené zóny pro výdej zboží. Podrobnosti telefonicky na prodejních střediscích.
  • Zboží zasíláme prostřednictvím přepravních společností, které mají zavedena režimová opatření (řidiči mají roušky a jsou poučeni zaměstnavatelem o bezpečném chování při pandemii). Řidiči nevybavení rouškou nebo s podezřením na nákazu (horečka) nebudou ostrahou vpuštěni do zón pro výdej zboží v areálu.
  • V případě potřeby vyzvednutí vlastní dopravou se o podmínkách informujte na prodejních střediscích. Řidiči nevybavení rouškou nebo s podezřením na nákazu (horečka) nebudou ostrahou vpuštěni do zón pro výdej zboží v areálu.
  • Smluvním partnerům EDV poskytujeme dopravu do sídla společnosti nebo na stavbu. Podmínky sdělí prodejní střediska.
  • Vstup do kanceláří a vnitřních prostor prodejních středisek je zcela a bez výjimky uzavřen.
 6. Technické poradenství zajišťujeme prostřednictvím e-mailové komunikace nebo na telefonních číslech uvedených na www.elektrodesign.cz.
 7. Obchodní jednání s našimi zástupci je možné vést prostřednictvím dálkových elektronických prostředků (SKYPE). V této souvislosti neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce na tel. číslech: www.elektrodesign.cz.
 8. Vzhledem k dynamickému vývoji situace se vždy telefonicky nebo emailem informujte o stavu vaší zakázky před vyzvednutím, stejně tak o aktuálních podmínkách odběru výrobků.
 9. Naše společnost může výše uvedené provozní a obchodní podmínky kdykoliv změnit v souvislosti s dalším vývojem pandemie a souvisejících vládních opatření.

Elektrodesign ventilátory spol. s r.o.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)