EnglishSlovenskyČesky

Novinky v sortimentu - podzim 2020Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili nejzajímavější novinky v našem sortimentu - rozšíření produktové řady malých rekuperačních jednotek RESPIRO o velikost 100, rozšíření produktové řady těsných zpětných klapek RSKW o další velikosti, nové radiální ventilátory CAB-B s dozadu zahnutými lopatkami a doplnění oblíbených kuchyňských ventilátorů řady KABB/KABT o verzi Ecowatt.

RESPIRO

Malé rekuperační jednotky ideální pro náhradu nefunkčních, dříve instalovaných ventilátorů, nově dostupné také pro průměr 100 mm (max. průtok 30 m3/h). Jednotky jsou k dispozici ve 2 provedeních, 2-rychlostní s ručním ovládáním a 3-rychlostní s automatickým provozem a dálkovým ovládáním.

RSKW

Doplnění oblíbené řady těsných zpětných klapek s magnetem o chybějící velikosti 80, 150 a 200 mm. Nové velikosti jsou v luxusním žlutém provedení a jsou již k dispozici skladem.

CAB-B 

Nové radiální ventilátory řady CAB, tentokrát s dozadu zahnutými lopatkami, s izolovanou skříní a asynchroním motorem. Ventilátory jsou určeny k odvětrání rodinných domků, sociálních zařízení, kanceláří, provozoven a podobných prostor. 

KABB/KABT Ecowatt

Doplnění řady kuchyňských ventilátorů o úsporné provedení Ecowatt s EC motorem pro potrubí o velikostech 315, 355, 450, 500 a 560 mm. Ventilátory je možné regulovat pomocí potenciometru ve svorkovnici, mají revizní vypínač a analogový vstup 0-10 V.

V případě zájmu o kteroukoliv položku z našeho sortimentu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)